Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

LABORATORIUM MŁODYCH ARTYSTÓW

Własny pomysł, autorski projekt, własnoręczne wykonanie – tak najkrócej można określić ideę zajęć artystycznych wykorzystujących technikę malowania na tkaninie w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”. W trakcie zajęć uczniowie klasy 3a pod opieką Pani Urszuli Ficoń uczyli się łączenia kolorów, rozwijali wyobraźnię i kreatywność, projektując wzory na koszulkach. Efektem pierwszych zajęć były niepowtarzalne koszulki stworzone przez dzieci. Na kolejnych zajęciach uczniowie malowali na płótnie obrazy i nadawali im tytuły. Tak więc w klasowej galerii można podziwiać: „Kolorową jesień”, „Słońce i księżyc”, „Ognisty zachód słońca”, „Morze”, „Przygody słońca i księżyca”, „Pejzaż szaleństwa”, „Kolorową głębię”, „Zachód słońca”, „Szczęśliwy wulkan”, „Mój cudowny zachód słońca”, „Kolorową rękę”, „Łąkę jesień” czy „Wielki wiatr”. Malowanie na płótnie i tkaninie z wykorzystaniem materiałów zakupionych w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości” to ciekawa zabawa, w efekcie której powstały niepowtarzalne prace. 

„Laboratoria Przyszłości” to największe w historii wsparcie dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce! Drukarki 3D, mikrokontrolery, roboty, sprzęt do nagrań i inne nowoczesne wyposażenie pojawiło się we wszystkich polskich szkołach.

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci, Laboratoria Przyszłości