Przejdź do treści Przejdź do menu

LABORATORIUM MŁODYCH ARTYSTÓW

Własny pomysł, autorski projekt, własnoręczne wykonanie – tak najkrócej można określić ideę zajęć artystycznych wykorzystujących technikę malowania na tkaninie w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”. W trakcie zajęć uczniowie klasy 3a pod opieką Pani Urszuli Ficoń uczyli się łączenia kolorów, rozwijali wyobraźnię i kreatywność, projektując wzory na koszulkach. Efektem pierwszych zajęć były niepowtarzalne koszulki stworzone przez dzieci. Na kolejnych zajęciach uczniowie malowali na płótnie obrazy i nadawali im tytuły. Tak więc w klasowej galerii można podziwiać: „Kolorową jesień”, „Słońce i księżyc”, „Ognisty zachód słońca”, „Morze”, „Przygody słońca i księżyca”, „Pejzaż szaleństwa”, „Kolorową głębię”, „Zachód słońca”, „Szczęśliwy wulkan”, „Mój cudowny zachód słońca”, „Kolorową rękę”, „Łąkę jesień” czy „Wielki wiatr”. Malowanie na płótnie i tkaninie z wykorzystaniem materiałów zakupionych w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości” to ciekawa zabawa, w efekcie której powstały niepowtarzalne prace. 

„Laboratoria Przyszłości” to największe w historii wsparcie dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce! Drukarki 3D, mikrokontrolery, roboty, sprzęt do nagrań i inne nowoczesne wyposażenie pojawiło się we wszystkich polskich szkołach.

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci, Laboratoria Przyszłości