KTO ZOSTAŁ PRZYŁAPANY NA CZYTANIU?

24-05-2022 12:00 nasze zainteresowania

Zakończyła się akcja czytelnicza „Przyłapani na czytaniu”. Obchodziliśmy w ten sposób Tydzień Bibliotek, by podkreślić ich znaczenie. W zabawie wzięło udział sześćdziesięciu jeden uczniów z klas od pierwszej do trzeciej i czworo z klas czwartych i piątych. Liczba zebranych znaczków decydowała o rodzaju otrzymanej drobnej nagrody rzeczowej. Najwięcej razy (11) dała się „przyłapać” na czytaniu Vladyslava Tolmachova z klasy 5d. Wśród uczniów z młodszych klas najwięcej znaczków (8) zdobył Maciej Śledź z klasy 2c, a tuż za nim znalazły się jego koleżanki z klasy: Aleksandra Ratowska i Zofia Owczarek (7). Gratulujemy i dziękujemy za udział w zabawie! Jej organizatorem była Pani Renata Pysz.