KSIĄŻKOWE BINGO!!!

W październiku, w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, uczniowie w budynku A Naszej Szkoły podjęli wyzwanie czytelnicze pod nazwą „Książkowe Bingo”. Na czym polega ta czytelnicza zabawa? Należy wybrać i przeczytać książkę, której tytuł pasuje do jednej z kategorii na specjalnej karcie. Przeczytanie i zapełnienie czterech lub pięciu sąsiednich pól (w pionie, poziomie lub po skosie) daje jedno Bingo. Można oczywiście zdobyć ich więcej. Wyzwanie czytelnicze trwa pięć miesięcy (do lutego 2024 r.). Życzymy udanej zabawy z czytaniem i wielu książkowych odkryć! Organizatorem akcji jest Pani Renata Pysz.