KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ Z OKAZJI 100-LECIA SZKOŁY

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Historii Polskiej Szkoły w Wapienicy. Zostanie on zorganizowany z okazji 100. rocznicy powstania placówki.

Regulamin konkursu:
1. Cel konkursu: popularyzacja wiedzy związanej z historią szkoły.
2. Forma konkursu: test w formie pisemnej.
3. Zasady organizacyjne:
a) konkurs skierowany jest do uczniów klas VI-VIII;
b) konkurs odbędzie się w dniu 22 września 2023 r. (piątek);
c) uczniowie mogą zgłaszać chęć wzięcia udziału w konkursie do dnia 19 września br. Pani Renacie Loranc-Klajner (sala 40/A) lub Panu Damianowi Gielacie;
d) test konkursowy będzie obejmował treści zawarte w prezentacji przygotowanej z okazji 100-lecia szkoły.
4. Nagrody:
a) ocena z historii z wagą 2;
b) nagrody książkowe.
5. Organizatorami konkursu są: Pani Renata Loranc-Klajner i Pan Damian Gielata.

LINK DO PREZENTACJI: