KONKURS "WARZYWNO-OWOCOWE WYZWANIE!"

01-10-2024 22:04 konkursy ogłoszenia

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Owoców i Warzyw (18.10.2024) oraz trwającą już II edycją akcji "Zdrowe piątki" chcielibyśmy ogłosić pierwszy konkurs 📢

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-8 do udziału w konkursie owocowo-warzywnym, który promuje zdrowe odżywianie oraz kreatywność! Celem konkursu jest zachęcenie wszystkich do tworzenia unikalnych kompozycji z owoców i warzyw. Można przygotować np. sałatki, rzeźby z warzyw, dekoracje stołów lub inne projekty związane z tym tematem. Pamiętajcie, że owoce i warzywa powinny być w roli głównej :)

Zdjęcia prac można wysyłać do p. Iwony Haręża-Lorek przez mobiDziennik w terminie do 18.10.2024

Lista osób nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie Naszej szkoły w dniu 21.10.2024 :)

Powodzenia ✊