KONKURS „TRZYMAJ FORMĘ!”

08-10-2020 18:17 konkursy

W ramach kampanii „Trzymaj formę!”, do której przystąpiła Nasza Szkoła, ogłaszamy konkurs na pyszny i zdrowy posiłek!

1. Przygotuj przepis na pyszny i zdrowy posiłek.

2. Wykonaj zdjęcia dokumentujące poszczególne etapy przygotowywania dania.

3. Przepis oraz fotografie prześlij przez dziennik elektroniczny Pani Aldonie Słonce lub dostarcz osobiście na pendrivie do 23.10.2020 r.

Wszystkie przepisy będą umieszczone na szkolnej stronie internetowej w zakładce „Trzymaj formę!”. Jury przyzna I, II i III miejsce. Ponadto po zakończeniu przyjmowania prac konkursowych na szkolnym profilu Facebook odbędzie się głosowanie na najlepszy przepis. Nagrodę publiczności zdobędzie ta praca konkursowa, która otrzyma najwięcej „polubień”. Zapraszamy do zabawy! Czekają nagrody!!!