KONKURS „NIEDZIELA PALMOWA – PALMA W MOIM WYKONANIU”

14-03-2022 5:00 konkursy

Konkurs trwa od 14.03.2022 r. do 01.04.2022 r. Do udziału w nim zapraszamy uczniów klas I-VIII Naszej Szkoły. Organizatorem konkursu jest Pani Małgorzata Damaz, a jego celem jest kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową. Prace można wykonać z dowolnego materiału (np. bazie, bukszpan, kwiaty itp.).

Uczestnictwo w konkursie:

1. Autorem pracy może być tylko jedna osoba.
2. Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach wiekowych:
a) klasy I-III,
b) klasy IV-VI,
c) klasy VII-VIII.
3. Palmy należy złożyć do 01.04.2022 r. organizatorowi konkursu lub katechecie uczącemu religii w poszczególnych klasach.

Ocena prac:

1. Palmy zostaną ocenione przez komisję konkursową.
2. Spośród uczestników zostanie wyłonione I, II i III miejsce w trzech kategoriach wiekowych.

Nagrody:

Nagrodą dla autorów najlepszej palmy będzie dyplom oraz nagroda książkowa ufundowana przez proboszcza parafii pw. św. Franciszka z Asyżu oraz umieszczenie tych prac na terenie parafii.

Informacje dodatkowe:

Każda zgłoszona do konkursu praca powinna zawierać przyczepioną karteczkę z imieniem i nazwiskiem ucznia oraz podaną klasą. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone przez katechetów w poszczególnych klasach. Prace konkursowe zostaną zwrócone autorom.