KONKURS MATEMATYCZNO-FIZYCZNY NABÓJ JUNIOR
22 listopada uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Moniki Hutyry wzięli udział w międzynarodowym konkursie matematyczno-fizycznym Nabój Junior, który odbył się w V Liceum Ogólnokształcącym. Rywalizowali z uczniami z różnych okolicznych szkół, mierząc się nie tylko z ciekawymi i wymagającymi zadaniami z zakresu matematyki i fizyki, ale również z czasem. Było to ciekawe i interesujące doświadczenie.







DZIEŃ SPORTU W NASZEJ SZKOLE
WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA