Przejdź do treści Przejdź do menu

KONKURS „JESTEM NAJLEPSZYM BIOLOGIEM” ZAKOŃCZONY!

14-05-2022 6:37 konkursy

Tradycyjnie, jak co roku, zainteresowani uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w konkursie, którego celem było poszerzenie wiedzy biologicznej oraz nadanie zaszczytnego miana „Najlepszego Biologa” w bieżącym roku szkolnym. Konkurs przebiegał w trzech etapach. Uczestnicy musieli wykazać się dużą wiedzą i umiejętnościami dotyczącymi zagadnienia wpływu stylu życia na nasze zdrowie. Pierwsze miejsce w konkursie i zaszczytny tytuł „Najlepszego Biologa” zdobyła Lena Gądkowska – uczennica klasy 8a. Drugie miejsce wywalczyła sobie Zofia Pięta – uczennica klasy 6a, a trzecie zdobyła Karolina Kisiała z klasy 8d. Gratulacje i podziękowania wszystkim Konkursowiczom składa organizatorka konkursu – Pani Maria Joniec.