KOLEJNY NUMER „ECHA SZKOŁY”!

24-06-2021 5:55 nasze zainteresowania

Oddajemy w Wasze ręce kolejny, ostatni w tym roku szkolnym numer czasopisma „Echo Szkoły”. Tym razem tematem przewodnim wydania uczyniliśmy warsztaty z cyklu ABC Dobrego Wychowania. Podobnie jak ubiegłym razem, każda klasa realizowała zajęcia w swoich grupach. Tematem spotkania była CIERPLIWOŚĆ. Oprócz tego jak zwykle serwujemy sporą dawkę rozrywki oraz teksty, dzięki którym wzbogacicie swoją wiedzę. Dzięki naszej gazetce przypomnicie sobie, jakie uroczystości szkolne zorganizowane zostały w ostatnich dwóch miesiącach! Ten, jak i archiwalne numery naszego czasopisma, znajdziecie TUTAJ. Życzymy wszystkim słonecznych wakacji pełnych wrażeń!