Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

KOLEJNY CZWARTEK ZAKOŃCZONY SUKCESEM!

26-05-2023 5:57 konkursy sport

Wczoraj uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w finale zawodów z cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne” i ponownie możemy pochwalić się znaczącymi sukcesami! Krzysztof Ryszka zajął I miejsce w rzucie piłeczką palantową, Mateusz Bartyzel – II miejsce w rzucie piłeczką palantową i III miejsce w biegu na 60 m, Filip Folta – I miejsce w biegu na 300 m i III miejsce w rzucie piłeczką palantową, Mateusz Habdas – I miejsce w rzucie piłeczką palantową, Vasyl Tkach – III miejsce w biegu na 60 m. Organizatorem zawodów jest Klub Sportowy „SPRINT”, Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz BBOSIR. Uczniów przygotowała Pani Anna Wojtyczka. Gratulujemy!!!