Przejdź do treści Przejdź do menu

KOLEJNY CERTYFIKAT DLA NASZEJ SZKOŁY!

21-06-2022 6:06 nasze zainteresowania

Nasza Szkoła właśnie otrzymała certyfikat potwierdzający uczestnictwo uczniów młodszych klas w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Play With English-Play In English”, który był realizowany od października do maja w ramach lekcji języka angielskiego. Uczniowie klas I-III z zaangażowaniem realizowali założenia projektu, celem którego było przede wszystkim rozwijanie umiejętności komunikacji w języku angielskim. Wśród zadań projektowych znalazły się miedzy innymi takie zagadnienia jak: eksperymenty z kolorami po angielsku, wierszyki, rymowanki i zabawy paluszkowe (Finger Rhymes) – jako sposób na zabawy komunikacyjne, time for a story – wykorzystanie książeczek, opowiadań, historyjek czy tworzenie pomocy edukacyjnej, która pomoże rozwinąć skrzydła w mówieniu. Nad wywiązaniem się uczniów z wszystkich zadań czuwała Pani Aurelia Woźniak.