KOLEJNE SUKCESY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE!

10-06-2022 6:00 konkursy

Znamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX (organizator – Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” z Bielska-Białej pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie). Z przyjemnością informujemy, że troje uczniów Naszej Szkoły zajęło bardzo wysokie lokaty. Są to:

- w kategorii Ducks (klasy 7-8): Elżbieta Bańbuła (7a)  – II miejsce oraz Marek Brach (8e) – III miejsce;

- w kategorii Kittens (klasy 3-4): Julia Madzia (4b) – III miejsce.

Serdecznie gratulujemy! Uczniów do konkursu przygotowały: Pani Joanna Włodarczyk-Pilch, Pani Dorota Wojdyła-Kondracka oraz Pani Marta Barbasz-Sztajno.