KOLEJNE PREZENTY OD RADY RODZICÓW!

20-01-2020 14:57 organizacja rada rodziców

Nasza Rada Rodziców niejednokrotnie udowodniła, jak jest fantastyczna! Tym razem jesteśmy ogromnie wdzięczni za zakup dwóch zestawów multimedialnych PROMETHEAN składających się z projektora oraz tablicy interaktywnej za łączną kwotę 14 600 zł. Jeden z nich zainstalowano w sali 28 (budynek A), natomiast drugi – w sali 0.4A (budynek B). Aktualnie Nasza Szkoła posiada więc 26 tablic interaktywnych! Oprócz tego Rada Rodziców zakupiła nowy zestaw komputerowy DELL do sali 37 (budynek A) warty ponad 1 500 zł. Za wszystko serdecznie dziękujemy w imieniu uczniów, nauczycieli i kierownictwa Naszej Szkoły!