KARTA ROWEROWA
W ubiegłym tygodniu uczniowie klas czwartych stanęli przed ważnym wyzwaniem – egzaminem na kartę rowerową. Po zaliczeniu egzaminu teoretycznego przyszedł czas by wykazać się umiejętnościami jazdy na rowerze. Oceniana była umiejętność utrzymywania równowagi, prawidłowe wykonywanie manewrów, znajomość znaków drogowych oraz ogólne bezpieczeństwo jazdy.
Gratulujemy wszystkim, którzy zdali egzamin i wkrótce otrzymają swoje pierwsze „prawo jazdy”.






WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C