KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO!

07-01-2024 7:07 imprezy i uroczystości

Szkolna zabawa karnawałowa już za nami! 4 stycznia w auli budynku B Naszej Szkoły odbyła się dyskoteka, na której bawiły się klasy 4-8. Nad jej organizacją czuwał Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki. Osobami odpowiedzialnymi za oprawę muzyczną były: Maja Gruszka z klasy 7d, Wojciech Abratański z klasy 7c i Weronika Kuśnierz z klasy 8a. Na dyskotece, oprócz tańców, były również zabawy i konkursy z balonami. Tańce integracyjne i krótkie układy taneczne umiliły wszystkim czas. Dziękujemy za wspólną zabawę.