Przejdź do treści Przejdź do menu

JESIEŃ W LABORATORIACH PRZYSZŁOŚCI

Tworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań, wymaga zaangażowania, ale również odpowiedniego zaplecza. „Laboratoria Przyszłości” + piękna jesienna pogoda = niezapomniana lekcja! Zobaczcie, jak uczniowie klasy 2a kreatywnie użyli materiałów plastycznych oraz sprzętu zakupionego w ramach programu. Bez takiego wyposażenia wykonanie kolorowych stroików ze zgromadzonych jesiennych materiałów przyrodniczych byłoby o wiele trudniejsze.

„Laboratoria Przyszłości” to największe w historii wsparcie dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce! Drukarki 3D, mikrokontrolery, roboty, sprzęt do nagrań i inne nowoczesne wyposażenie pojawiło się we wszystkich polskich szkołach.

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci, Laboratoria Przyszłości