Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

JAN III SOBIESKI Z MARYSIEŃKĄ W SP 32!

02-06-2023 5:29 imprezy i uroczystości

W dniu 31 maja obchodziliśmy w Naszej Szkole Dzień Patrona – Jana III Sobieskiego. W ramach obchodów uczniowie przypomnieli sobie informacje z życie wielkiego hetmana i obejrzeli prezentację jemu poświęconą. W tym dniu uczniowie i nauczyciele mogli zaprezentować swoje XVII-wieczne stylizacje. Po szkolnych korytarzach przechadzał się sam Jan III Sobieski z Marysieńką. Niecodzienni goście odwiedzili także uczniów w ich klasach. Na tę okazję uczniowie klas IV-VIII wykonali plakaty pt. „Patron szkoły oczami uczniów”. Można była je oglądać na korytarzu w obu budynkach. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i świetną zabawę. Imprezę zorganizowała Pani Renata Loranc-Klajner.