III EDYCJA KAMPANII „PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA”

20-10-2024 21:46 nasze zainteresowania

W ramach kolejnej edycji kampanii "Przytul się do drzewa" klasy 2a i 2d wybrały się do Lasku Bathelta w celu "drzewoterapii". Była to cenna lekcja przyrody w terenie, która miała na celu uwrażliwienie uczniów na piękno i znaczenie przyrody w życiu każdego człowieka. Dzieci bardzo chętnie przytulały się do drzew, wiedząc, że trzeba troszczyć się o nasze lasy.

Strażnicy Lasów to projekt stworzony przez Fabrykę Aktywności Młodych, organizację, która od ponad 15 lat wspiera i aktywizuje dzieci oraz młodzież, inspirując ich do działania.

Za udział w kampanii Nasza Szkoła otrzymała certyfikat „Placówki Edukacyjnej Przyjaznej Drzewom”, a każdy uczeń został wyróżniony tytułem Małego Strażnika Lasów.

Pamiętajcie! Zielona przyszłość w Twoich rękach – dbaj o drzewa!