IGRZYSKA DZIECI

19-09-2024 22:20 sport

W dniu 18 września nasi uczniowie wzięli udział w drużynowych zawodach przełajowych Igrzysk Dzieci (klasy 4-6) oraz Młodzieży (klasy 7-8). W obu kategoriach chłopców osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki — w kategorii Dzieci zajęliśmy wysokie 4. miejsce, a w kategorii Młodzieży 5. miejsce. To najlepsze rezultaty od wielu lat! Warto podkreślić, że w zawodach uczestniczyło 18 szkół w obu kategoriach.

Skład drużyny Dzieci:
Czuba Oskar (6c), Klus Szymon (5c), Kotyński Antoni (5a), Habdas Mateusz (6d), Ulatowski Antoni (5b), Brandys Kacper (6b), Siliuk Yaraslau (6c).

Skład drużyny Młodzieży:
Ryszka Krzysztof (8a), Ślusarczyk Szymon (8a), Folta Filip (8c), Sobkowski Dawid (8c), Gwóźdź Paweł (8d), Korowiecki Konrad (8d), Wrona Wiktor (7c).