GRUPA FACEBOOK DLA SZKOLNYCH GLOBTROTERÓW!

Na portalu Facebook założyliśmy specjalną grupę, która służy wymianie informacji pomiędzy uczestnikami projektu „Szkolny Globtroter” realizowanego w Naszej Szkole. Jeśli pragniecie zaprezentować swoje spostrzeżenia, wrażenia lub chcielibyście udzielić wskazówek innym uczestnikom, opublikować swoje zdjęcia z trasy lub po prostu zapytać – to jest właściwe miejsce! Zapraszamy Uczniów, Rodziców i Nauczycieli - wszystkich miłośników pieszych wędrówek! Oto link do wspomnianej grupy: https://www.facebook.com/groups/690606838628927.

Wiosenna przerwa świąteczna to czas, kiedy odpoczywamy od szkolnych obowiązków i możemy więcej uwagi poświęcić na realizację swoich pasji. Mamy nadzieję, że ten okres wykorzystaliście również sposób aktywny i nie zapomnieliście o naszym projekcie. Mimo że aura nas nie rozpieszcza, wśród naszych propozycji można odszukać wycieczki na każdą pogodę. Zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu!