FILM NA POŻEGNANIE WAKACJI

Wczoraj uczniowie klas II-VIII podczas spotkań z wychowawcami obejrzeli film złożony ze zdjęć uczniów Naszej Szkoły nadesłanych na konkurs fotograficzny zorganizowany przez Panią Martę Barbasz-Sztajno. Zdjęcia te są tak urzekające, że warto, aby zobaczyła je również szersza publiczność, dlatego prezentujemy nagranie z nadzieją, że i Państwu przypadnie ono do gustu. Rozstrzygnięcie konkursu, o którym mowa powyżej, nastąpi 23 września. Wszystkie nadesłane prace będzie można obejrzeć na I piętrze budynku B (naprzeciwko pokoju nauczycielskiego). A tymczasem powspominajmy…