Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DZIEŃ SPORTU - KLASY IV-VIII

W poniedziałek i wtorek w Naszej Szkole nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Dzień Sportu. W poniedziałek rywalizowały klasy IV i V. Zabawa polegała na wyścigach rzędów. We wtorek klasy VI kontynuowały zabawę. Dla klas VII i VIII nauczyciele przygotowali obwód stacyjny – pięć stacji, w których uczniowie brali udział według upodobań. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni czekoladami, a pozostali otrzymali batony, które ufundowała Rada Rodziców. Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują za wspólną zabawę.