DZIEŃ SPORTU DLA KLAS I-III ORAZ OLIMPIADA SZKOLNA

12 czerwca 2023 r. w Naszej Szkole odbył się Dzień Sportu dla uczniów klas I-III zorganizowany przez Panią Aldonę Słonkę. Uczniowie startowali w punktowanych konkurencjach: bieg sztafetowy, skok w dal z miejsca, tor przeszkód, rzut do celu, współpraca zespołowa, prowadzenie piłki zakończone strzałem do bramki, przeskoki przez linę. Wszystkie konkurencje odbywały się na boisku przy budynku B. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie pucharów i dyplomów odbyło się wczoraj.

Wyniki rywalizacji w klasach I:
1. miejsce: kl. 1c
2. miejsce: kl. 1d
3. miejsce: kl. 1b
4. miejsce: kl. 1a

Wyniki rywalizacji w klasach II:
1. miejsce: kl. 2c
2. miejsce: kl. 2a
3. miejsce: kl. 2b

Wyniki rywalizacji w klasach III:
1. miejsce: kl. 3c
2. miejsce: kl. 3a
3. miejsce: kl. 3b

Poszczególnym klasom zostały wręczone puchary i pamiątkowe dyplomy.

Podczas spotkania nagrodzeni zostali ponadto uczniowie, którzy indywidualnie rywalizowali w poszczególnych konkurencjach w ramach projektu „Olimpiada Szkolna”. Zwycięzca otrzymał medal oraz pamiątkowy dyplom. Koordynatorkami tej inicjatywy były: Pani Aldona Słonka, Pani Izabela Szczepanek i Pani Anna Wojtyczka. Realizowała ją również Pani Barbara Beruś-Kluka. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!