DZIEŃ PROMOCJI TALENTÓW!

Z okazji Dnia Promocji Talentów, który w tym roku przybrał formę zdalną, swoje talenty postanowiło zaprezentować nam sześcioro uczestników. Troje z nich to debiutanci, za co należą im się szczególne brawa i podziw. Pozostała trójka to już doświadczeni artyści szlifujący warsztat i rozwijający swój talent w pokrewnych dziedzinach. Doceniamy ich odwagę i trud, który wkładają w codzienne kształtowanie swojego daru. Gratulujemy Rodzicom, którzy Was wspierają i widzą efekty tych działań.

1. Anna Zdziennicka z klasy 5b zaprezentowała się w układzie tanecznym pochodzącym z III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego Astra Dance Cup.

KLIKNIJ TUTAJ!

1. Kinga Pałucha z klasy 3c tym razem oprócz pokazu gimnastyki artystycznej zademonstrowała brazylijską sztukę walki capoeira, której formy są rytmiczne, akrobatyczne i skupiają się na kopnięciach.

KLIKNIJ TUTAJ!

1. Aleksandra Kliszcz i Wiktoria Frydel z klasy 6b zatańczyły własny układ choreograficzny. Dziewczyny bardzo lubią tańczyć. Uczęszczają na zajęcia hip-hop w Domu Kultury w Wapienicy oraz na zajęcia taneczne Magic Dance, które odbywają się w Naszej Szkole. Biorą udział w różnych konkursach tanecznych.

KLIKNIJ TUTAJ!

1. Martyna Szkorupa z klasy 2 d zagrała na skrzypcach utwór przy akompaniamencie pianina.

KLIKNIJ TUTAJ!

1. Wiktor Iwanow z klasy 2 b również rozpoczął swoją przygodę ze skrzypcami. Tutaj jednak wyraźnie słyszymy ludową nutę znanych nam piosenek.

KLIKNIJ TUTAJ!

1. Adam Wojnar z klasy 4 d to na pierwszy rzut oka spokojny chłopak. Teraz zobaczymy go w innej odsłonie, gdzie zrobi niezły hałas, grając na perkusji.