Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DZIEŃ PATRIOTYCZNY

Listopad to miesiąc, w którym często poruszamy tematy związane z tożsamością narodową, patriotyzmem i symbolami naszej Ojczyzny. 11 listopada każdego roku obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości. W związku z tym Nasza Szkoła organizuje wiele okolicznościowych wydarzeń, a także uczestniczy w tych organizowanych przez podmioty zewnętrzne. W obchody włączył się również Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki. Młodzież ostatni piątek (10 listopada) ogłosiła Dniem Patriotycznym, który polegał na tym, aby założyć ubrania z akcentami w narodowych barwach. Większość uczniów miała tego dnia biało-czerwone kotyliony lub opaski na ramieniu.