DZIEŃ PAŃSTW
30 stycznia nasza szkoła zamieniła się w prawdziwą międzynarodową arenę dzięki kolejnej inicjatywie Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani B. Beruś-Kluki – Dniu Państw. Tego dnia uczniowie mieli okazję przebrać się w tradycyjne stroje wybranych krajów. Wielu z nich wybrało państwa europejskie, ale nie zabrakło również egzotycznych akcentów. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!






DZIEŃ SPORTU W NASZEJ SZKOLE
WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA