DZIEŃ MISIA
25 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji uczniowie Naszej Szkoły mogli przynieść swoje ulubione pluszowe misie. Ten wyjątkowy dzień przywołał wiele miłych i nostalgicznych wspomnień – zarówno wśród młodszych, jak i starszych uczniów.
Dzięki akcji zainicjowanej przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani B. Beruś-Kluki w szkole panowała radosna i ciepła atmosfera, a pluszowi goście towarzyszyli nam przez cały dzień.
Dziękujemy za wspólną zabawę!






DZIEŃ DZIECKA W KICZYCACH!
DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE
WYCIECZKA DO DINOLANDII
NASZA UCZENNICA NA PLANIE SERIALU POLSATU!