Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DZIEŃ BEZ PLECAKA

W poniedziałek, 22 czerwca, w Naszej Szkole odbył się pełen pomysłowości i dobrej zabawy Dzień bez Plecaka. Tego dnia uczniowie mogli przynieść swoje podręczniki i przybory szkolne w czymkolwiek innym niż tradycyjny plecak.

Kreatywność uczestników nie miała granic! Na szkolnych korytarzach można było zobaczyć walizki, reklamówki, torby sportowe, koszyki, a nawet pokrowce na instrumenty muzyczne czy pojemniki do transportu zwierząt. Każdy starał się zaskoczyć oryginalnym pomysłem, dzięki czemu dzień upłynął w radosnej atmosferze.

Dzień bez Plecaka był ostatnią w tym roku szkolnym zabawą zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani Beaty Beruś-Kluki. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, kreatywność i wspólną zabawę!