„DZIECIAKI SADZENIAKI” NA WARSZTATACH OGRODNICZYCH

25-04-2023 8:05 nasze zainteresowania
24 kwietnia klasa 1d pod opieką wychowawczyni Pani Anny Sądej wybrała się na warsztaty ogrodnicze „Dzieciaki sadzeniaki”, które składały się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Po prezentacji o ekologii i roślinach dzieci sięgnęły po rękawiczki, łopaty, konewki, doniczki, kolorowe kwiaty i przesadzały małe rośliny ozdobne. Każde dziecko dostało do przesadzenia swoją roślinkę. Po starannym wykonaniu zadania przesadzania rośliny każdy z uczestników otrzymał dyplom LeroyMerlin i zabrał doniczkę z kwiatkiem do domu, gdzie już samodzielnie będzie dbał o roślinę.