DZIECI Z BULLERBYN W JESIENNYM LESIE

05-11-2023 6:13 nasze zainteresowania

Wspólnie się uczymy, bawimy, jeździmy na wycieczki, ale potrafimy też wspólnie pracować. Dzięki tej współpracy powstała makieta „Dzieci z Bullerbyn w jesiennym lesie”. Uczniowie trzecich klas przygotowali dla swoich młodszych i starszych kolegów wystawę prac plastyczno-technicznych, które były zainspirowane omawianymi obecnie tematami. Klasa 3b, omawiając książkę Astrid Lindgren pt. „Dzieci z Bullerbyn”, postanowiła wykonać przepiękne makiety wioski, w której toczyła się historia, natomiast uczniowie klasy 3a aktywnie poznawali budowę lasu i postanowili w ramach podsumowania przedstawić warstwy lasu w formie przestrzennej. Łącząc swoje siły i pomysły,  uczniowie stworzyli wspaniałą makietę „Dzieci z Bullerbyn w jesiennym lesie”.  Dzieci już od najmłodszych lat uczą się pracy w zespole, uczą się planować i realizować postawione cele, a przede wszystkim uczą się kreatywności i empatii. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania naszych uczniów i ich chęci do wykonywania tak pięknych prac. Zapraszamy do obejrzenia galerii.