DNI RADIA
Na początku maja w Naszej Szkole odbyły się Dni Radia. W tym czasie uczniowie mogli za pośrednictwem radiowęzła przesyłać pozdrowienia koleżankom, kolegom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, a także dedykować im ulubione piosenki. Rolę prezenterek pełniły uczennice Samorządu Uczniowskiego wraz ze swoimi pomocnicami. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem społeczności szkolnej.






DZIEŃ DZIECKA W KICZYCACH!
DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE
WYCIECZKA DO DINOLANDII
NASZA UCZENNICA NA PLANIE SERIALU POLSATU!