CZYM JEST DŹWIĘK? CZYM JEST MUZYKA?

21-01-2024 5:57 nasze zainteresowania

Na powyższe pytania uczniowie trzecich klas szukali odpowiedzi na warsztatach muzycznych pt. „Od ucha do ucha” zorganizowanych w bielskiej sali koncertowej Cavatina Hall. Warsztaty poprowadziła Pani Joanna Bronisławska, która swoją miłością do dźwięku, muzyki i sztuki zaraziła każdego uczestnika warsztatów. Uczniowie mieli okazję poznać niesamowicie oryginalne instrumenty przywiezione z licznych podróży Pani Joanny. Wspólnie z innymi uczestnikami spotkania stworzyli utwór, który zatytułowali „Dżungla”. Nasi uczniowie mogli również zaprezentować swoje muzyczne talenty na przepięknej scenie Cavatiny. Mamy nadzieję, że takie spotkania, podczas których muzyka staje się żywym doświadczeniem, będą inspiracją do dalszego rozwoju naszych uczniów.