Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

CZWARTKOWE SUKCESY LEKKOATLETYCZNE!

08-06-2024 6:14 konkursy sport

6 czerwca na stadionie lekkoatletycznym „SPRINT” w Wapienicy odbyła się kolejna w tym roku szkolnym impreza sportowa pod nazwą „Czwartki Lekkoatletyczne” zorganizowana przez Klub Sportowy „SPRINT”, Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz BBOSIR. I tym razem również możemy pochwalić się licznymi sukcesami! Kinga Pałucha zajęła I miejsce w skoku w dal, Antoni Kotyński – II miejsce w biegu na 300 m, a Konrad Kwaśny – II miejsce w rzucie piłeczką palantową. Gratulujemy! Uczniów do sportowej rywalizacji przygotowała Pani Anna Wojtyczka.