Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

CHARYTATYWNY SŁODKI CZWARTEK

28-11-2023 5:42 wolontariat

Najbliższy czwartek (30 listopada) w Naszej Szkole będzie wyjątkowy! Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką Pani Katarzyny Kanik-Dendys organizuje akcję SŁODKI CZWARTEK. Uczniowie będą sprzedawać ciasta i inne słodkości podczas przerw. Cena jednego kawałka ciasta – 2,50 zł. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego. Z góry dziękujemy za wsparcie tej pięknej i potrzebnej inicjatywy!