CAŁE PODIUM DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY!!!

04-11-2020 15:02 konkursy
Miło nam poinformować, że wychowankowie świetlicy działającej w Naszej Szkole zostali laureatami Ogólnopolskiego Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego „Czekoladki dla sąsiadki” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 5 w Pyskowicach. Konkurs był inspirowany twórczością Doroty Gellner – autorki znanych młodym czytelnikom bajek, wierszy, opowiadań i tekstów piosenek, takich jak „Zuzia, lalka nieduża” czy „Ogórek”. Dzieci na zajęciach w świetlicy szkolnej wykonały prace plastyczne ilustrujące wiersze „Pastereczka”, „Bosa osa” i „ Deszcz”. Laureatami konkursu zostali: Adam Jasiński – I miejsce, Katarzyna Halama – II miejsce i Laura Jurek – III miejsce. Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pani Aleksandry Jasińskiej i Pani Beaty Dudek. Serdecznie gratulujemy!