Przejdź do treści Przejdź do menu

BUDŻET OBYWATELSKI – JUŻ RAZ NAM SIĘ UDAŁO!!!

27-09-2021 8:05 ogłoszenia organizacja
W 2017 r. w ramach Budżetu Obywatelskiego wygraliśmy 100 tys. zł na realizację projektu pn. „Centrum Edukacji Przyrodniczej w Szkole Podstawowej nr 32 w Bielsku-Białej”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Mieszkańców Wapienicy, zwłaszcza Rodziców i Uczniów, udało się stworzyć w Naszej Szkole wspaniale wyposażoną pracownię widoczną na załączonych fotografiach. Liczymy na wsparcie również w tym roku. Naszym marzeniem jest modernizacja pracowni komputerowych i sieci szkolnej. Prosimy o oddanie głosu!

W tym celu należy:
- kliknąć pomarańczowe pole „WYBIERZ”: Budżet Obywatelski Bielska-Białej 2022 Cyfrowa Szkoła Podstawowa nr 32 w Wapienicy - modernizacja pracowni komputerowych i sieci szkolnej (obywatelskibb.pl);
- przejść do głosowania i postępować zgodnie z dalszymi wskazówkami.

Głosowanie nie jest skomplikowane, a w razie potrzeby – z instrukcją można zapoznać się tu: https://obywatelskibb.pl/glosowanie-elektroniczne-i-tradycyjne-wazne-informacje.

Głos można oddać w dniach 23.09-9.10. Zagłosować może każdy mieszkaniec osiedla Wapienica, nawet dzieci i młodzież, dlatego prosimy o przekazanie prośby do innych domowników, rodziny, sąsiadów. W przypadku głosowania osób do 16. roku życia w Karcie do głosowania należy zaznaczyć, że głosowanie odbywa się przy wsparciu rodzica lub opiekuna prawnego. Bardzo liczymy na Państwa pomoc i już teraz dziękujemy!