Przejdź do treści Przejdź do menu

BIEGNIEMY Z MAJĄ!!!

16-09-2021 18:30 wolontariat

Zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej „Biegniemy z Mają”. Jej pierwsza edycja odbyła się w 2014 r. i co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku trochę nietypowo, z uwagi na okres epidemii, można biegać cały wrzesień w Wapienicy. Przy ul. Tartacznej jest start i do wyboru są 3 trasy: rodzinna – 2,5 km, 10 km i po raz pierwszy 15 km. Ponadto w najbliższy weekend 18-19 września br. jest weekend biegowy. Można zapisać się na bieg na dogodną godzinę. Organizatorzy będą na Państwa czekać i dopingować. Każda forma aktywności dozwolona: bieg, trucht, spacer. Zachęcamy do udziału. Można rodzinnie spędzić czas, na świeżym powietrzu oraz wesprzeć finansowo dzieci, które tego potrzebują. Szczegóły akcji znajdują się na załączonym plakacie oraz na facebooku „Biegniemy z Mają”.