BEZPIECZEŃSTWO W CYBERPRZESTRZENI
W środę 8 kwietnia mieliśmy zaszczyt gościć na lekcjach klas szóstych funkcjonariusza Straży Miejskiej w Bielsku-Białej. Nasz gość przekazał uczniom cenne wskazówki na temat bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, choć nie odmówił i odpowiedzi na pytania uczniów spoza tematu głównego. To był cenny czas, cenne wskazówki i miejmy nadzieję, że dobra lekcja na przyszłość dla każdego by być bezpiecznym.






DZIEŃ SPORTU W NASZEJ SZKOLE
WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA