BAL KARNAWAŁOWY KLAS I-III

16-01-2024 20:26 imprezy i uroczystości

15 stycznia 2024 r. odbyła się w dwóch turach zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III. Zabawę poprowadziła Pani Magdalena Bąk wraz ze swoją asystentką, stwarzając niepowtarzalny, morski klimat. Uczniowie byli przebrani w piękne, ciekawe i pomysłowe stroje. Na bal przybyli: piraci, księżniczki, wróżki i inne bajkowe postaci. Motywem przewodnim był rejs statkiem. Wraz z wodzirejem uczniowie przygotowywali się do nadmiernych przechyłów, sztormu na morzu,  abordaży i nieoczekiwanej awarii statku. Wszyscy świetnie się bawili w rytm znanych przebojów. Nie zabrakło też szant. Były pociągi, korowody, kółeczka, zabawy w grupie i tańce w parach. Różnorodność zabaw, urozmaicona muzyka i profesjonalizm prowadzących sprawiły, że dzieci znakomicie się bawiły.