Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

AKCJA „KOSZYCZEK DLA SENIORA”

08-03-2023 5:21 wolontariat

Szkolne Koło Wolontariatu bierze udział w III EDYCJI WIELKANOCNEJ AKCJI „KOSZYCZEK DLA SENIORA”. Zbieramy:

- chusteczki nawilżane,

- kubki niekapki dla dorosłych,

- herbaty,

- czekoladowe przysmaki,

- krzyżówki,

- kartki świąteczne.

Akcja trwa od 8 do 19 marca. Przyniesione rzeczy prosimy zostawić w dyżurce. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.