Przejdź do treści Przejdź do menu

ABC DOBREGO WYCHOWANIA

14-06-2021 5:47 profilaktyka i wychowanie

W zeszłym tygodniu w klasach młodszych 1-3 zostały przeprowadzone kolejne warsztaty z cyklu ABC Dobrego Wychowania. Podobnie jak ubiegłym razem, każda klasa realizowała zajęcia w swoich grupach. Tematem spotkania była CIERPLIWOŚĆ. Na samym wstępie uczniowie dowiedzieli się, czym jest  cierpliwość, szybko dostrzegli, że cierpliwość najczęściej zależy od sytuacji, w której się znajdujemy w danym momencie. W trakcie warsztatów uczestnicy mieli okazję poznać różne sposoby, które warto zastosować w trudniejszych chwilach. W drugiej części warsztatów uczniowie doskonalili swoją cierpliwość poprzez wykonanie bardzo ciekawych ćwiczeń wymagających od każdego ogromnej koncentracji i uwagi. Podsumowaniem było dokładne pokolorowanie mandali przy muzyce relaksacyjnej. Wierzymy, że po tych warsztatach w Naszej Szkole nigdy nie zabranie cierpliwości każdemu z nas. Warsztaty ABC Dobrego Wychowania przygotowała Pani Marcelina Piechota.