22 LAUREATÓW MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU!

11-04-2022 5:00 konkursy

Ogłoszono wyniki XXIX edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”. W rywalizacji udział wzięło prawie 6 tysięcy uczestników z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Wśród laureatów znalazło się aż 22 uczniów Naszej Szkoły! Gratulujemy! Poniżej prezentujemy szczegóły rywalizacji!

Adam Jasiński – I miejsce w kat. „makieta” (opiekun: Pani Aleksandra Jasińska)
Kornelia Rusin – I miejsce w kat. „wyklejanka/kolaż” (opiekun: Pani Aleksandra Jasińska)
Amelia Wojtuś – wyróżnienie w kat. „wyklejanka/kolaż”(opiekun: Pani Aleksandra Jasińska)
Emilia Gołębiowska – I miejsce w kat. „rysunek/malarstwo” (opiekun: Pani Beata Dudek)