Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ZA NAMI FILMOWE MIKOŁAJKI!

6 grudnia obchodzone były mikołajki. W tym roku w Naszej Szkole przybrały one formę pokazu filmów o tematyce świątecznej. Każda klasa w swojej sali podczas 2., 3. i 4. lekcji obejrzała dwa filmy: „Opowieść wigilijną” oraz „Madagwiazdkę”. Większość uczniów zadbała tego dnia o mikołajkowo-świąteczne gadżety (np. czerwone czapeczki czy rogi renifera), inni zorganizowali poczęstunek, a niektórzy przygotowali prezenty dla swoich rówieśników. Ponadto Rada Rodziców ufundowała czekolady dla wszystkich uczniów Naszej Szkoły, za co serdecznie dziękujemy! Wszystko to  pozwoliło nam poczuć, że Boże Narodzenie jest tuż, tuż! Filmowe mikołajki to kolejna inicjatywa Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki.