„OLIMPIADA SZKOLNA” W KLASACH IV-VIII

Prezentujemy aktualnie najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach „Olimpiady Szkolnej”. Serdecznie gratulujemy kondycji naszym Mistrzom i trzymamy kciuki za kolejne rekordy!

„Deska"  (klasy 4):

1. Karolina Siręga: 4 min. 45 sek.
2. Wiktor Wrona: 4 min. 30 sek.

„Hula hoop” (klasy 5):

1. Katarzyna Halama: 1 godz. 6 min.
2. Kinga Czyż: 48 min.
2. Alicja Kudrys: 48 min.

„Rzuty do kosza” (klasy 5):

1. Sebastian Oboza: 15
2. Konrad Tlałka: 9
2. Mikołaj Hałas: 9

„Rzuty do kosza” (klasy 7):

1. Wiktoria Bojdys: 17
2. Wiktoria Niczyporuk: 15