Przejdź do treści Przejdź do menu

„OLIMPIADA SZKOLNA” W KLASACH I-III

19-12-2021 7:26 nasze zainteresowania sport

Prezentujemy wyniki uczniów klas młodszych po następnym miesiącu zmagań w ramach „Olimpiady Szkolnej”. Rywalizacja jest bardzo wyrównana. Zachęcamy do bicia kolejnych rekordów po przerwie świątecznej. Powodzenia!

KLASY PIERWSZE

Strzały do bramki:

1. Nikodem Fabia: 8 goli, Stanisław Staszkiewicz: 8 goli
2. Nikodem Kubala: 7 goli, Amelia Wojtuś: 7 goli, Mateusz Duraj: 7 goli, Wiktoria Dudek: 7 goli
3. Lena Socha: 6 goli, Wiktor Tyrna: 6 goli

Rzuty do celu:

1. Nikodem Kubala: 5
2. Wiktor Tyrna: 4
3. Nikodem Fabia: 3, Amelia Wojtuś: 3

Skok w dal z miejsca:

1. Pola Czauderna: 1,49 m
2. Wiktor Tyrna: 1,47 m
3. Nikodem Fabia: 1,33 m, Stanisław Staszkiewicz: 1,33 m

Skoki zawrotne przez ławeczkę:

1. Nikodem Kubala: 4,72 s
2. Wiktoria Dudek: 4,90 s
3. Lena Socha: 5,24 s

Bieg wahadłowy:

1. Nikodem Fabia: 7,56 s
2. Martyna Wajdzik: 7,79 s
3. Nikodem Kubala: 7,84 s

Skoki przez skakankę:

1. Nikodem Kubala: 48
2. Pola Czauderna: 45
3. Martyna Wajdzik: 36

KLASY DRUGIE I TRZECIE

Strzały do bramki:

1. Antoni Ulatowski (2b): 12 goli
2. Szymon Klus (2c): 11 goli, Kamil Płonka (3d): 11 goli, Mateusz Habdas (3d): 11 goli
3. Arsenii Lobodenko (3c): 10 goli, Patryk Nowak (3c): 10 goli, Aleksandra Płonka (3b): 10 goli, Mateusz Borys (2b): 10 goli

Skoki przez skakankę:

1. Lena Nowak (3d): 110
2. Szymon Klus (2c): 108
3. Małgorzata Lorek (3b): 104

Bieg wahadłowy:

1. Amelia Lis (3b): 6,90 s
2. Mateusz Habdas (3d): 6,92 s
3. Wojtek Ptak (3b): 6,94 s

Bieg na 40 m:

1. Wojtek Ptak (3b): 11,05 s
2. Małgorzata Lorek (3b): 11,14 s
3. Kornelia Świątkiewicz (3b): 11,30 s

Rzuty do celu:

1. Kornelia Świątkiewicz (3b): 6, Kamil Płonka (3d): 6
2. Nikola Kubala (3b): 5, Lena Nowak (3d): 5
3. Aleksandra Płonka (3b): 4, Amelia Lis (3b): 4, Miron Hordziejewicz (3b): 4, Mateusz Habdas (3d): 4

Skoki zawrotne przez ławeczkę:

1. Oskar Czuba (3c): 3,60 s
2. Mateusz Habdas (3d): 3,62 s
3. Mateusz Borys (2b): 3,78 s

Skok w dal z miejsca:

1. Mateusz Habdas (3d): 1,85 m
2. Wojtek Ptak (3b): 1,65 m, Antoni Ulatowski (2b): 1,65 m
3. Mikołaj Demianów (3a): 1,63 m