ORGANIZACJA RUCHU PIESZYCH

30-04-2019 6:22 organizacja

Informujemy, że w związku z przebudową ul. Cieszyńskiej obowiązują trzy warianty dojścia do szkoły: 

1) przez teren Przedszkola nr 42 - bezpośrednio na parking przy budynku B Naszej Szkoły;
2) od ul. Jaworzańskiej – nowo wybudowanym przejściem na wysokości księgarni;
3) od ul. Słowiańskiej – jak dotychczas. 

Ruch pieszych wskazany został w załączonym dokumencie (do pobrania TUTAJ). Wszelkie informacje na temat organizacji ruchu pieszych i pojazdów przekazane zostały podczas spotkania z inwestorem, które odbyło się w Naszej Szkole 4 kwietnia. Prosimy Rodziców o przejście wraz z dziećmi nową trasą w celu zaznajomienia ich z obowiązującym ruchem. Na najbliższych zajęciach z wychowawcą zostaną omówione zasady poruszania się wokół szkoły.